Domek Nad Jeziorem
Domek Nad Jeziorem
SuwałkiDziś jest 23 Kwiecień 2021. Imieniny obchodzą: Jerzy, Wojciech .
Strona Główna

Domek nad jeziorem w Suwalskim Parku Krajobrazowym

Chcielibyśmy przedstawić ofertę dotyczącą wynajęcia całorocznego domku w gospodarstwie agroturystycznym. Agroturystyka położona jest w samym centrum Suwalskiego Parku Krajobrazowego w okolicy Smolnik - wieś Kleszczówek w obrębie jezior Kojle, Perty, Purwin i Jaczno (są to okolice gdzie nagrywano "Pana Tadeusza" A.Wajdy).

Domek ma powierzchnię całkowitą około 70 metrów kwadratowych - w tym: 3 sypialnie, pomieszczenie gościnne z kominkiem, telewizorem i bufetem, pomieszczenie na przygotowanie posiłków, łazienka i ubikacja, piwnica, garaż i parking. Przeznaczony jest na jedną większą lub dwie mniejsze, zaprzyjaźnione rodziny ( do 8 osób )

.

Okolice są naprawdę piękne, to tzw. "Kraina tysiąca jezior" i "Zielone płuca Polski". Właściciel zapewnia swojską, gościnną atmosferą i dużo miłych wspomnień. Kto raz tu przyjeżdża, zawsze wraca ponownie, do tej pięknej krainy, do tych lasów, jezior, pagórków. Agroturystyka oferuje tanie noclegi, wiele atrakcji, kuchnię regionalną, ekologiczne produkty...

Koszt wynajmu całego domku jest uzależniony od ilości osób i wynosi od 120-200zł za 1 dobę. Możliwość negocjacji ceny wynajmu. Poza sezonem, tj. wakacjami, feriamii zimowymi i świętami ceny wynajmu obniża się o 30 - 40%. Istnieje możliwość korzystania z posiłków w gospodarstwie - cena do uzgodnienia. Do sklepów i restauracji jest około jeden kilometr.


Opinie turystów, którzy odwiedzili agroturystykę

Zasady dotyczące cookies