Domek Nad Jeziorem
Domek Nad Jeziorem
SuwałkiDziś jest 2 Lipiec 2022. Imieniny obchodzą: Jagoda, Urban, Otton .
Domek nad jeziorem Domek na tle jeziora i góry Cisowej

Domek nad jeziorem w Suwalskim Parku Krajobrazowym

Chcielibyśmy przedstawić ofertę dotyczącą wynajęcia domku letniskowego w gospodarstwie agroturystycznym. Agroturystyka położona jest w samym centrum Suwalskiego Parku Krajobrazowego w okolicy Smolnik - wieś Kleszczówek w obrębie jezior Kojle, Perty, Purwin i Jaczno (są to okolice gdzie nagrywano "Pana Tadeusza" Andrzeja Wajdy i Dolinę Issy).

Domek ma powierzchnię całkowitą około 70 metrów kwadratowych - w tym: 3 sypialnie, pomieszczenie gościnne - salon z piecykiem, telewizorem i bufetem, taras, pomieszczenie na przygotowanie posiłków, łazienka i ubikacja, piwnica i parking. Przeznaczony jest na jedną większą lub dwie mniejsze, zaprzyjaźnione rodziny ( do 8 osób ).

.

Okolice są naprawdę piękne, to tzw. "Kraina tysiąca jezior" i "Zielone płuca Polski". Właściciel zapewnia swojską, gościnną atmosferą i dużo miłych wspomnień. Kto raz tu przyjeżdża, zawsze wraca ponownie, do tej pięknej krainy, do tych lasów, jezior, pagórków. Agroturystyka oferuje tanie noclegi, wiele atrakcji, kuchnię regionalną, ekologiczne produkty...

Koszt wynajmu całego domku jest uzależniony od ilości osób i wynosi od 200-300zł za dobę. Cena wynajmu domku do uzgodnienia w rozmowie przez telefon. Możliwość negocjacji ceny wynajmu. Do sklepów jest około 2 kilometry, do Restauracji pod Jelonkiem w Jeleniewie jest około 18 kilometrów. Obiady można też zjeść w Smolnikach w Gospodzie Jaćwing około 2 km lub w Wiżajnach w Gospodzie około 14km od domku letniskowego.


Domek Nad Jeziorem

Opinie turystów, którzy odwiedzili agroturystykę